جناب آقای قوزبیت والامقام

شهردار محترم موششهر

موضوع : مساعدت جهت حل مشکل پروانه ساختمانی

با سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار می رساند اینجاب فلانی فرزند فلان در مورخه فلن موفق به اخذ پروانه ساخت یک آپارتمان دو طبقه از شهرداری گردیدم. لیکن با شروع عملیات ساختمانی موفق به اخذ وامی شدم که مرا قادر می ساخت تا بتوانم طبقه ای دیگر نیز بر بنا بیافزایم. متاسفانه بدلیل حجم کارهای و مشغله های موجود از اعلام موضوع به شهرداری غفلت ورزیده و از این بابت متاسف می باشم.

لذا از جنابعالی که همواره یار و یاور شهروندان می باشید تقاضا دارم با عنایت به اینکه اینکار صرفا به دلیل مسایل خانوادگی و در پیش بودن ازدواج فرزندان خانواده صورت گرفته و از سویی علاوه بر استحکام بنا ؛  زیبایی و هماهنگی با محل نیز در آن دیده شده است استدعا دارم دستور فرمایید مساعدت لازم جهت صدور مجوز ساخت طبقه اضافه مبذول نمایند.

مجددا از قصور خود در اعلام موضوع و اصلاح پروانه ساخت بنا  که می بایست در اسرع وقت انجام میشد پوزش میطلبم.

موفقیت و بهروزیتان را از خداوند متعال خواهانم.

با تقدیم احترام

مستاجر سابق و مالک نیم بند فعلی!

***********************************************

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر قالیباف شهردار محترم تهران

با عرض سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار می رساند اینجانب…. جهت تاسیس دفتر خدمات الکترونیکی در منطقه… با شهرداری محترم منطقه مذکور صحبت کرده و اعلام نمودند که این امر نیازمند دستور مستقیم حضرتعالی می باشد. لذا از شما خواهشمندم دستور فرمایید تا همکاری لازم با بنده انجام پذیرد.

با تشکر

****************************************************

بسمه تعالی

شهردار محترم منطقه……

موضوع : آسفالت و لگه گیری خیابان ….

با سلام

احتراما به استحضار حضرتعالی می رسانیم ما اهالی منظقه…… و کوچه……. چندین سال است که در این محل سکونت داریم و در فصل زمستان با بارش برف و باران به مشکلات عدیده ای روبرو می شویم و باتوجه به اینکه چندین مرتبه درخواست خود را اعلام کردیم اما ترتیب اثر داده نشد فلذا از جنابعالی داریم تا دستور لازم جهت آسفالت و لکه گیری خیابان…… را صادر نمایید.

با تشکر. جمعی از اهالی